KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15441024
nr 1544 1024
Oidentifierad Konstnär, Flandern, 1600-tal, "På väg till Golgata", målad på stenplatta, 22x17 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm
Kondition: åldersrelaterat slitage, färgbortfall
måndag 29 maj 2023
kl 18:45:52